Savaitė su dviračiu

by Liudas Sodonis on April 25, 2009

Praeitą savaite, dėl labai įtempto darbo ir mokslo grafiko, mažai teko minti.. Na bet kai mynėm tai mynėm. Dažniausiai mynėm aš ir Edgaras :)

Penktadienį (04-17) padarėm apkatkę numynėm truputi daugiau kaip 30km, oras buvo geras, vėjo nesijautė vienas malonumas.

Šeštadienį (04-18) numynėm truputi daugiau kaip 64km (4 su trupučiu valandos gryno mynimo). Planavau maršrutą ryte, bet kaip ir sunkiai jo pavyko laikytis ;) Visgi gMap’as nerodo kalnų, o gaila, nes jų pasitaikė ypač daug ir dar vėjas. Žodžiu tikras išbandymas, kurį pavyko įveikti :)

Sekmadienį (04-19) dar pamynėm, kad kojos atsigautų vėl per 30km. Teko važiuoti su tokiu įdomu dviračiu, kurio amortizacijos konstrukcija labai įdomi, bet man tai nelabai jautėsi – mat sureguliuoti jie kitai svorio kategorijai ;)

Trečiadienį (04-22) ir truputi pamynėm apie 30km, šiaip turėjau begaliais darbo, na bet kad toks oras – neminti nusikaltimas :) )

Ir Penktadienis (04-24) – kritinė masė. Pirmą kartą taip – jaučius labai socialus :) )

Na ir nuotraukos iš kelionių. Beje šeštadienio pirmas ir antras maršrutai, į vieną sutilpti nepavyko ir antras truputi kreivas, nes gMap’as dar netobulas :)

Beje visos teisės į nuotraukas priklauso Edgarui Utarui (utaras.eu) ir nuotraukose su manim, išskyrus kur trise, yra jis :)

Beje Edgaras ruošiasi truputi pakeliauti po Europą dviračiu ;) Apie jo būsimą žygi aprašysiu vėliau, kai jis truputi labaiu aprašys tai ką ruošiasi daryti :)

One comment

[...] to teko grįžti jau su Edgaru kažkada važiuotu maršrutu – Pavilnio gatve, per [...]

by Liudas Sodonis - rašliavos · Diena be automobilio – we did it right on 2009-09-20 at 18:58. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.