Pasaulio Futbolo Čempionatas – Amerika – Anglija

by Liudas Sodonis on June 13, 2010

Aš nesuprantu, kodėl didžioji dauguma žmonių taip domisi futbolu? Aš nežinau, gal todėl, kad esu geek’as man šis sportas yra visiškai neįdomus. Na ok, žaisti, įdomu ir smagu, bet žiūrėti… Kaip 90 minučių 22 vyrai bėgioja paskui viena kamuolį, ir per rungtynes būna taip mažai (arba visai nebūna) įvarčių… Beje geriausiai mano jausmus parodo The IT Crowd herojai. Tikrai taip, aš fūle žiūriu, taip pat. T.y. visai nežiūriu, bet kai tenka pamatyti…

Beje dar įdomus dalykas Amerika sužaidė su Anglija 1:1! Kaip skaičiau kažkur, tai reiškia, kad dabar visko visko gali būti ir kas laimės visiškai neaišku. Anyway New York Post, sako, kad tą mačą laimėjo Amerika ;) Nors rezultatas lygus! Viena vertus tai galima suprasti, kodėl taip parašyta, kita vertus atrodo juokingai :D

Primena man Bizantijos laikų istoriją, kai į mūšį išėjo dvi kariaunos, o kai grįžo abiejų šalių metraštininkai užrašė, kad laimėjo jie..

9 comments

Na kiekvienam savo. Aš kažkaip nuo mažų dienų stebėjau futbolo rungtynes, žinau daugumą žaidėjų ir turiu savo mėgstamas komandas ir rinktines. Aišku nelabai įdomu jei rungtynės pasibaigia 0-0, bet taip buna gana retai. Tau gaila tų 90min, nes atrodo, kad kažką naudingo nuveiksi prie kompo, o iš tikro skaitinėsi savo rss ar kokį stumbleupon. Yra žmonės kurie mėgsta sportą ir yra kurie nemėgsta, man patinka beveik visos populiaresnės sporto šakos išskyrus rankinį, amerikietišką futbolą ir dar kelias.

by Grikinis on 2010-06-13 at 21:14. #

Man šis sportas irgi buvo neįdomu tol, kol nepradėjau žiūrėti aukštos klasės žaidėjų rungtynių. Tokias galima stebėti ir per pasaulio čempionatus. :) Lygiai tą patį mąsčiau žiūrėdamas, kaip žaidžia lietuviai ar šiaip kokios vidutinio lygio komandos – tada tai tikrai primena bereikšmį bėgiojimą stadione paskui kamuolį. :)

by Ričardas on 2010-06-13 at 21:15. #

Ričardai, nuo to, kad jie yra auštos klasės žaidėjai gi prasmės nepadaugėja, ar klystu? :)

by Liudas Sodonis on 2010-06-13 at 21:21. #

Hm, spėju – esi krepšinio gerbėjas? :)

by Thirteen on 2010-06-13 at 21:41. #

Na kad ne…. :)

by Liudas Sodonis on 2010-06-13 at 21:48. #

Tiesiog per primityviai ziuri :) bet koks veiksmas paziurejus yra beprasmiskas, kad ir darbas prie kompo, 8 val ziuri i monitoriu ir kartais paspaudi mygtukus arba pajudini pele :D :D:D

Bet koks sportas, F1, futbolas, kase turi istorija, santykius ir pan. Sios rungtynes buvo svarbios ir idomios tuom, kad berods paskutini karta salys susitiko pries 60 metu!!! ir tik dabar Anglai gavo proga revansui.

Ir siaip toks ivykis kaip pasaulio cempionatas yra proga salims issiaiskinti kurie geriausi :)

by Dangis on 2010-06-13 at 22:06. #

Taip, nesigilinu, nes neįdomu. Neturiu azarto tam :D

by Liudas Sodonis on 2010-06-13 at 22:08. #

tai ir viskas, neklausk kodel kiti ziuri, jei zinai kodel pats neziuri :)

by Dangis on 2010-06-13 at 22:11. #

Nuo to, kad žaidžia aukštesnės klasės žaidėjai rungtynės tampa įdomesnės. :) O sporte įdomu ar iš vis yra kokia nors prasmė, vieni bėga, kiti važiuoja. Man asmeniškai labiausiai nuo vaikystės patinka F-1. Po kelių metų pertraukos (nežiūrėjau dėl nepatogaus laiko) šių metų sezonas tiesiog nuostabus bei sukelia nemažai prisiminimų. Nors, pavyzdžiui, vis dažniau pasigirsta kalbų, kad F-1 neįdomus sportas žiūrovams ir ten daug problemų dėl to yra. :)

by Ričardas on 2010-06-15 at 16:25. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.