pabėgo mintys, kur? kodėl?

by Liudas Sodonis on February 3, 2009

Ką tik save pagavau labai įdomioj situacijoj. Ankščiau galvojau, kad taip vyksta, bet į tai nežiūrėjau rimtai. Ir apskritai, tarkim, ignoravau. Pirmą kartą tai paminėjo ponas BG. Tada susimąsčiau. O dabar jau ir nagrinėju.

Reikalas paprastas. Mintyse prisidėlioja daugybe žodžių, fantastiškų sakinių, juokingų frazių ir t.t.
Bet tik prisėdus prie redaktoriaus lango viskas išgaruoja. Nors spėju, jog dabar jei pradėčiau vėl daryti kažką kitą viskas kas buvo pabėgę sugrįžtu.

Atrodo, taip lyg kalba tampa oficiali. Pradedu naudoti tokius kanceliarinius žodžius, o ne šiaip tuos kuriais šneku visą dieną, tarkim labiau neoficialioje aplinkoje.

Net nežinau kodėl taip yra? Gal todėl, kad rašau be jokių ‘nickų’? Gal todėl, kad mane skaito labai daug įvairaus rato žmonių, nuo tėvų iki darbdavių. Bet vistiek mintys ir pasakyti žodžiai bendraujant su jais būna ne tokie kaip čia.

Matyt mano mintys drovios.

Gal čia kūrėjo kančios? :)

Jums taip nebūna?

7 comments

Būna ir dažnai.

Paprasčiausiai, mano nuomone, pradedi per daug galvot, ką pamanys kiti. Man irgi taip pat – klasiokų grupėje kalbėt galiu. Atsakinėt iš vietos – nesunku. Atsistoji prieš klasę – visi žiūri į mane, susimėtau, ir baigiasi visišku nusišnekėjimu..

by Paulius on 2009-02-03 at 17:52. #

Pauliau, aš negalvoju ką pasakys kiti, bent jau tiesiogiai.
O tau patarčiau labiau galvoti apie tai ką sakai, o ne apie pačio sakymo aplinkybes :)

by Liudas on 2009-02-03 at 17:54. #

Būna ir man. Galvoje susimąstau viską ką ir kaip noriu rašyti, o kai reikia pradėt spausdit – mintys kažkaip prapuola. Turbūt teks naudoti dviejų lygių postinimą. Galva -> popierius. Popierius -> kompas. :D

by Armandas on 2009-02-04 at 01:39. #

Apie tai aš irgi galvojau, tik dalykas, kad bijau poto nesuskaityti ką pripostinau ant popieriaus :)

by Liudas on 2009-02-04 at 07:38. #

Aš irgi patariu rašyti pirmiausia ant popieriaus. Pats taip darau. Apie 95 procentus to kas yra tinklaraštyje išspausdinau nuo sąsiuvinio.

by Gudas on 2009-02-04 at 10:14. #

Toks dalykas yra gana paplitęs ir su juo anksčiau ar vėliau susiduria visi ką nors rašantys. Turi ir pavadinimą “autoriaus blokas”.

Išeitis labai paprasta – tiesiog rašyti, rašyti, rašyti, kol mintys vėl sugrįžta.

by Tamagochi on 2009-02-04 at 10:42. #

Nėra blogai tai, kad pradedi rašyti labiau oficialiai, galbūt su laiku ir kalbėti pradėsi solidžiau, o gyvenime tai tikrai nepatrukdys. ;)

by Gytis on 2009-02-04 at 15:52. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.