Kodėl aš užblokavau twitter, ir tau taip pat reikėtų?

by Liudas Sodonis on January 31, 2011

Šitokia antrašte visada norėjau pradėti įrašą*.

Tai padariau 8oms dienoms. Neatidariau jo nei darbe nei namie. Iš pradžių niežtėjo rankos, vis norėjos lįsti į tab’ą ir pažiūrėt, kaip gyvena geeku pasaulis (šiuo metu tai mano didžioji sekamųjų dalis.) Bet susilaikiau, susilaikiau ir po ~3 dienų visiškai nesinorėjo ten lįsti. Ir net po 8os dienos, tokio noro ar poreikio ten lįsti nebuvo, šis nors visiškai išgaravo ir aš tuo labai džiaugiuosi. Žinote kodėl? Nes tai yra žiaurus dėmesio vagis. Bet to neina pastebėti, kol nuo jo neatšoki ir nesusivoki, kaip iki tol gyvenai. Bent man taip buvo.

O dėmesys, tiksliau jo sutelkimas yra kaip traukinys – lėtai įsibėgi ir sąlyginiai greitai sustoja. Po to reikia laukti dar n laiko, kol sulauki kito ir vėl iš lėto įsibėgėsi.

Beje nuo tos 8os dienos praėjo dar ~10. Dabar įlendu į ten porai minučių per dieną, paskaitau tik kelis pranešimus, nieko gero neužtikęs einu lauk.

Ir kaip tik šiandien radau kaip tik labai labai tinkama iliustraciją.

via ilovechars.

Ir taip, mano gyvenimas pagerėjo, dirbu tikrai produktyviau ir atlieku daugiau per tą pati laiką. Ilsiuosi geriau, protą atjungiu nuo visko.

P.S. Taip pat nebelendu ir į fb, bet nuo jo prikasomas nebuvau.

*Tokios antraštės visada mane labai traukė (Why I quit twitter and you should too), atrodo, kad tokios žinutės skamba taip įtikinamai ir kad tikiesi ten rasti labai labai gerų priežasčių, bet dažniausiai gaunu tokios info, kad būna – “yeah, knew that, whatsoever”.

14 comments

Aš kažkaip susilaikiau nuo Twitter, tai taip ir nebuvau užsiregistravęs. FB irgi niekad įnikęs nebuvau, prisijungiu tik tada, kai ko nors konkretaus reikia.

by Mantas on 2011-01-31 at 18:56. #

Aš pastaruoju metu irgi išjungiu Twitter langą kol darau ką nors svarbaus ar būnu užsiėmęs – gavau tuos pačius rezultatus kaip ir tu. O Facebook tikrinuosi gal tik 2-3 kartus į dieną, bet ten nelabai ir turiu, ką veikti.

by Ričardas Š. on 2011-01-31 at 19:13. #

[...] This post was mentioned on Twitter by Karolis Pocius and lfx, Blog'ų metraštis. Blog'ų metraštis said: Kodėl aš užblokavau twitter, ir tau taip pat reikėtų?: Šitokia antrašte visada norėjau pradėti įrašą*. Tai… http://bit.ly/hSeC7z #LT [...]

by Tweets that mention Liudas Sodonis - rašliavos · Kodėl aš užblokavau twitter, ir tau taip pat reikėtų? -- Topsy.com on 2011-01-31 at 19:18. #

Gal kiek ir keistai skamba, bet šį post’ą pastebėjau būtent Twitteryje (šiandien RSS dar neskaičiau). Prisidedu prie akcijos! Gal kokią savaitę ištempsiu. :)

by Paulius on 2011-01-31 at 19:38. #

Aš pasveikau nuo Twitter, tai įlindau į facebook’ą ir galiu pastebėti, kad informacijos naudingumo prasme Twitter yra žymiai geresnis dalykas… Facebook’as yra draugų sapalionės, o twittery kaupiasi naudingos nuorodos ir patarimai…

by bartaz on 2011-01-31 at 19:38. #

Mantai, bet matai, kaip sako bartaz, twitteris turi savo privalumų :)
Ričardai, bet kai išjungis visai, gausi dar daugiau rezultaų :) Pvz pradėsi dažniau atnaujinti blogą ;)
Pauliau, na iš twitterio ir facebooko pas mane daugiausia srauto, taip kad kuo mane daugiau seks tuo geriau ;)
Bartai, tikrai taip, facebookas yra pokalbiai apie žmonęs ir pan. O twittery apie dalykus, arba įdėjas :)

by Liudas Sodonis on 2011-01-31 at 21:36. #

Tai aš poros žmonių Twitterio RSS pasiėmęs. Problems Twitter?

by Mantas on 2011-01-31 at 21:43. #

Mantai, nop, bet gi negali nieko komentuoti :) Na negali tam pačiam tinkle :)

by Liudas Sodonis on 2011-01-31 at 21:49. #

Kol man tai teikia malonumą, tai ir neatsisakinėsiu. Facebook’ą jungiu vis rečiau, bet Twitter’is man patinka. Nematau reikalo viso savo laiko skirti darbui ir produktyvumo gerinimui. Gyvenam gi dėl savęs, o ne kitų.

by Karolis on 2011-01-31 at 22:19. #

O tai aš komentuojamų pletkų ir neseku. Seku informaciją, į kurią atsakinėt nereikia. Still Problems Twitter?

by Mantas on 2011-01-31 at 23:19. #

Karoli, aš taip pat gyvenu dėl savęs. Bet twitteris suvalgė daug ir laisvalaikio laiko, kurį dabar naudoju kitaip, t.y. iš tikrųjų ilsiuosi :)

Mantai, tu teigi, ką ten kur yra komentarai, ten kontentas yra pletkai? :D
Aš nenoriu su tavim ginčytis, tu nenaudoji twitter, aš naudojau ten radau gerų dalykų, taip pat ir negerų. What’s the problem? :)

by Liudas Sodonis on 2011-02-01 at 12:17. #

No twitter – no problems.

by Mantas on 2011-02-01 at 13:24. #

ne ką menkesnis laiko vagis yra gReader’is :)

by Edmis on 2011-03-01 at 11:27. #

Gali :)
Bet aš ir tą stipriai pririšau, t.y. ištryniaus visus ir pradėjau dėti tik tai ko reikia, bet ir tai jau pildos per dažnai…

by Liudas Sodonis on 2011-03-01 at 11:42. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.