Dviračių sezono atidarymas

by Liudas Sodonis on April 4, 2009

3,2,1 – skelbiu atidarymą :)

Atsikėlęs ir padirbėjęs nusprendžiau, kad jau gerklė ok, ir reikia imti jauti už ragų, t.y. dviratį už vairo.

Pirma nulėkiau į pušyną prie “Pušyno” sanatorijos, vietomis miške sniego dar yra, bet jau važiuoti drąsiai galima. Stačiu, akmenimis grįstu, keliuku nusileidau į Verkių gatvę, ten kažkur uždarytas kelias – eismo nėra tai palėkiau pažiūrėti, ką ten uždarė. Bet kalniukas gan status, todėl pakilęs iki aukštumos į kitą pusią leistis pabijojau, nejaučiau dar jėgų pilnatvės po peršalimo ir žiemos, matyt.

Apsisukęs ir greitai nusileidęs užsukau į dviračių taką palei Nėrį, viskas ok, išskyrus šunis ir jų šeimininkus. Aš pilnai suprantu, kodėl Lietuvoje sunku gyventi, nes jei žmonės net elementarių dalykų nesupranta tai ką jau kalbėti apie visa kita. Žinoma, čia nukrypta į šoną ir viską ką galvojau apie tai nenoriu pasakoti, nes čia ne apie dviratį. ;)

Šiaip smagu, kitoj pusėj Neries chebrą žaidė smėlio tinklinį, jei neklystu, jei lapų būtų tai nesuprastum koks metų laikas.

Užsukau į Saulėtekį į FiDi mugę, gavau ženkliuką, už tai, kad atvažiavau su dviračiu ir kvietimą dalyvauti “eitynėse” su dviračiu. Deja šiandien to nebuvau suplanavęs ir pasiruošęs visaip kaip. Anyway ačiū už kvietimą.

Toliau per Antakalnį, per Šilo tiltą riedėjau link centro. Užmačiau dėdes policinius, kažkaip ankščiau į juos nekreipdavau dėmesio, bet dabar neramu, kad dėl ko nepradėtu kabinėtis, nors lygtai ir viską turiu ko reikia.

Pasimaliau po arkikatedros aikštę. Kadangi tai mano pirmas oficialus važinėjimas Vilniuje, tai lįsti tarp žmonių ir automobilių nesiryžau.

Pamaniau užsuksiu prie Balto tilto pažioplinėtii, ką ekstremalai išdarinėja. Bet, kadangi, tačiau tingėjau laukti žalios, nusprendžiau pažiūrėti kur gi tie “Alaus namai”, o kai jau radau, tai sukti atgal nebenorėjau lėkiau prie seimo, per tiltą į Žvėryną ir toliau atgal Nėrimi iki Žalio tilto ir namo. Pakeliui šen ten pasukdamas.

Šaligatviu važiuoti visai ok, žmonės kartais ir pasitraukia, bet spėju, kad dažniausiai jie tiesiog nemato ir nepastebi, pilnai sutinku, pats praktiškai vaikštau su ausinėm, tai aplinkinių garsų mažai ir girdžiu (iki tam tikro lygio žinoma).

Bet durniausia važiuoti pro stoteles, ypač kylant Kalvarijų gatve iki sankirtos su Kareivių. Žmonių minios, visi vos stovėti telpa ant pačio šaligatvio. Ir iššokti į autobusų sustojimo vietą vienintelė išeitis.

O gavosi taip:

29km per 1:58min, max greitis – 36,94km/h, o vidutinis – 14km, kaip pirma kartai sakyčiau visai gerai. Žinoma nesilyginu su bestija.

Beje dar.

Kas yra čia?

kaskas

Koordinatės [gmaps]

Ir čia?

kaskas2

Koordinatės [gmaps]

Ir kažkas melavo :P

krize

Ryt lėksiu iki darbo, skaičiuosiu laiką :)

6 comments

bestija ir sukurta būt greita :)

by nezinomas on 2009-04-04 at 22:53. #

Sakai neblogai pirmam kartui? Aš šiandiena nuvariau 59 km, max greitis 57 km/h (nuo kalno) per ~5 h. Jega oras šian buvo! :-)

by bash on 2009-04-04 at 22:54. #

@bash, na matai aš tiek laiko neturėjau ir jėgų tiek gal nebuvo :)

@nezinomas, bet nemaniau, kad tiek, na nors nuo kalno :)

by Liudas Sodonis on 2009-04-04 at 23:21. #

bash, na aisku kas gi pakels suniui uodegai jei ne jis pats:D

by Augis on 2009-04-05 at 01:38. #

@Augis, lb taikliai ;)

by Liudas Sodonis on 2009-04-05 at 02:09. #

Šaunuolis, bash! ŠAUNUOLIS! :*

by Pawka on 2009-04-05 at 18:48. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.