Dainų šventė – šokių diena

by Liudas Sodonis on July 6, 2009

Taigi vakar vakare įvyko ilgai laukta šokių diena! Ilgai laukta nes retai kur pamatysi tokias mases šokant vieną šokį ir gan sinchroniškai. Viso šokėjų 7000!

Man teko žiūrovo – filmuotojo vaidmuo. Buvau įpareigotas nufilmuoti Kintų kolektyvą besisukanti ten. Reikalas labai sudėtingas žinant tai, kad visi apsirengę beveik vienodai :) Na bet per pirmą generalinę repeticiją viskas gavosi neblogai, sėdėjau aukštai objektyvas apėmė labai daug, nors ir prifilmavau ir to ko nereikia.. nes na kaip juos visus atskirti? :)

O va per tikrą koncertą turėjau sėdėti panašioj vietoj, ten kur vadovams skirta. ( Taip gavau vadovo kortelę – juodojo magiją ;)   Bet atėjau į sektorių 7A, o ten bičas iš bilietai.lt aiškina, kad tai mokamos vietos, nepadėjo net aiškinimai, kad esu vadovas sunkiai dirbantis ir turiu filmuoti… Po to paaiškėjo, kad tos vietos įvertintos 100lt. Taigi gerbiami šokių kolektyvų vadovai – Jūsų vietas pardavė aukščiausia kaina. Na bent tai gerai, kad ne po dvacoką.

O čia tas bičas, kuriam rėžiau kalbą, gaila matai jam net laiptai mokami mat. Gaila nesėjau paklausti ar jis religingas, bučiau sakęs, kad jis kentės pragare ;)

Po to gavau vietelę pastovėti fanų tribūnoj (me is fanas(rock)) :) Viskas labai neblogai matėsi, tiesa buvau kiek žemiau nei norėjau, na bet čia už tai, kad neparėmiau bilietai.lt (shame on me).

Beje stovėjau prie šono, tai puikiai matėsi kaip vyksta pasiruošimas užkulisiuose. Va stovi čia šiuolaikinės meginos, bei jaunimas atrodo ir laukia savo pasirodymo.

Tik vėliau, besibaigiant antrajai daliai užmačiau, kad jos visai basos! Na ant žolės ok, bet visą laik ant asfalto brr…

Va, o tų kurių niekas neįleido matė tik nugaras per grotas – kraupokas vaizdas, jau tikrai geriau per tv žiūrėt :)

O jaunimas čia grūdos ir grūdos, lakstė ir lakstė. Berniukai su pagaliais truputi trankėsi be dūkdami.

Šiaip labai smagu stebėti tokią masę darniai dirbančius. Nors kiek žinau per repeticijas sunkiai sekės ir darbo buvo daug įdėta, bet rezultatas gavos puikus :)

Apie girdėtą griaustinį ;) Ok ok, jis buvo įrašytas ir tai buvo melodijos dalis ;)

Režisieriai gerai sužaidė – taip atrodė dangus per griaustinį

Tikra audra ateina!

O čia vaizdas kairėj.

Ok, tai kame triukas kas pasakys? ;)

Jau link pabaigos pastebėjau naują bičą, kuriam gaila laiptų. Na nieko jis neleido, ant galinės tribūnos laiptu pusės. Juk ten taip gerai viskas matos, kad jam turbūt širdis plyšta, kai kas lipa ant ten.

Tikras emo bičas.

Na taip gražiai koncertas ir baigės. Ėjau ieškot Kintų kolektyvo. Ir per tūkstantmečio dainų šventę pašokau su mama! t.y. vaidila ;)

O va čia nufotkinau labai gero vietoj ;)

O galiausiai, ateinu aš prie kolektyvo, kurie ten sukas rateliais linksmi visi ir žiūriu, kad kažkas kėsinasi į mūsų vėliavą. Na mūsų tai mūsų krašto. Pasirodo, tai kažkoks pusgirtis aršus baltarusis, nes mat, jo ten kažkokio kaimo ir vėliava tokia pat panaši. Nebūtų jis pusgirtis būtų matęs aiškų skirtumą. Na bet reiks dar pasidomėti ta vėliava.

Apie vėliavą (redaguota) – pasirodo su tokia pat vėliavą 1918 metas gyvena Baltarusija per nepriklausomybe. Viskas po to ją pakeitė kita. Na aršuolis bent jau išsilavinęs buvo.

P.S. Vilniaus transportas šaunuoliai, pratęsė darbo laiką. Bet… Kiek t.y. kokiu grafiku? Pro nosį 3 autai nulėkė kai ėjau nuo pramogų.

2 comments

Smagus reportazas :) Va tik video dar galejai imest delbenfro vaizdo :)

by Eugenijus on 2009-07-06 at 18:07. #

Vat kad neišeis, kamera ne mano, o ir perkelti neturėčiau iš ko :)

by Liudas Sodonis on 2009-07-06 at 21:37. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.