Barcamp: pirmoji diena

by Liudas Sodonis on February 8, 2008

Rytas, 5:30 suskamba pirmasis žadintuvas, keliuosi. Lengvai strykt iš lovos. Rytinė rutina. Paskutiniai daiktai į kuprinę. Kelionė į stotį. Dar pora litų keičiu į latus. 7:00, laukiu drumzlių. 7:15 jau turi būti stotyje. Ateina sms – nespėsiu. Po minutės skambutis – Pramiegojau, ką tik prabudau! O ne… Na nieko.. Gavom bilietu į vėlesni autobusą :)

~ 14:00 jau Rygoje, susirandam hostelį, parodau savo komunikavimo žinias ;) užmokam už visą laiką, užkandam Ievos gamintų sumuštinkų išgeriam arbatos ir į Reval hotel, registratūra! Deja kortelių su mūsų vardais ir blogo adresas nebuvo ;/ Teko ranka užsirašyti. Gaunam maišelius su: firminiais barcamp marškinėliais, rašikliu ir pieštuku, bloknotu ir pora tuščiu vizitinių kortelių. Liux marškinėliai mano dydžio, Ievai tai pat pasitaikė tokių kokių reik.

Toliau Ieva man aprodė įžymias Rygos senamiesčio vietas. Apvaikščiojom tikrai nemažai. Galiu pasakyt viena – Ryga (man atrodo) Vilniaus ir Klaipėdos mišinys. Šiaip pražvelgus veidus ir bendra gatvių masę atrodė lyg nebūčiau palikęs Vilniaus. Veidai ir žmonių apranga nieko neišsiskiria iš mūsų gatvėmis vaikščiojančių žmonių. Net pati atmosfera tokia pat :) Šiaip miestas man patinka :)

Dabar už 30 min eisim į Sunset barą, į uždarą blogerių neoficialų meet’ą :)

Foto ir visa kita vėliau.

Beje paskaitykit dar ir čia ;)

6 comments

[...] kolegų šiuo metu bendrauja su tinklaraščių autoriais iš įvairių šalių Rygoje. Kol kas trumpą ataskaitą radau tik Liudo tinklaraštyje, ryt jų turėtų būti gerokai daugiau. • Kol vyksta socializacija kaimyninės valstybės [...]

by Blogorama #332 : nežinau.lt on 2008-02-08 at 21:09. #

ryt tikiuosi galėsim pabendraut, visai faina būtų susipažint. =]

by turboliux on 2008-02-08 at 23:48. #

[...] taip pat rašo: Churchill.lt, slave, lfx. « En Route to BarCamp [...]

by BarCamp: pirma diena :: Karolis Pocius on 2008-02-08 at 23:54. #

Lfx, kažkaip minoru “skamba” tavo blogas, šiek tiek mažoro, optimizmo, ir atėjęs į tavo bloger svetainę pasijusime šiek tiek gyviau… Na o dabar, kaip “ežiukas rūke” :) klaidžioju, kol nekyla išganinga mintis paspausti Ctrl+Alt ir su malonumu perskaityti ką šis blogų rašinėtojas norėjo pasakyti..? Daugiau džiaugsmo, kad ir per ašaras..!

by Darius on 2008-02-14 at 15:56. #

Atsiprašau už kritiką išsakytą 2008 02 14 (44|07) 15:56. Jūs čia greičiausiai niekuo dėti, kad mano kompiuteris šifruoja jūsų spalvinį vaizdą kaip pilką. Vietoj gražaus mėlynos spalvos fono matau pilką foną su baltomis raidėmis parašytu tekstu. Kai nuėjau prie kito kompiuterio buvau apstulbęs. Iš tiesų, jūsų puslapis gražus, bet prie savo kompiuterio to negaliu matyti :( Sėkmės

by Darius on 2008-02-14 at 22:57. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.