13 trūlas

by Liudas Sodonis on October 10, 2008

Jau kažkelintą dieną “pavėluoju” į 13 troleibusą, važiuojanti į Žirmūnų žieko į Naugarduko gatvę. Grafikas aiškus, jis turi išvažiuoti 06:56!!! BET kodėl jis išvažiuoja 06:52/53/54/55 ? Šito niekaip neatrišu. Kiti 13-likti troleibusai važiuoja normaliai. Minutė į minutę išvažiuoja iš pirmos stotelės, po to būna laiku kitose ir t.t.

Žinoma, gali būti, kad tai daroma dėl kamščių. Bet tai ne priežastis laužyti grafiką. Beje kai nespėju į tą važiuoju su vėlesniu. Kuris važiuoja gatvėmis kaip ponas :) ir praktiškai dar nepasitaikė, kad būtų kokių kamščių… Tai po galais, kam išvažiuoti anksčiau?

Mano laikrodžiai visi rodo gerai, tikrinau su žiede kabančiu laikrodžiu/termometru.

Jau geriau tegu vėluoja jis, o ne aš, ar kiti keleiviai..

Beje dar šian buvo smagu važiuoti su vėlesniu. Nepastebėjau, kas vairuoja, bet kogero ta patrakus bobikė :) ) Pradėjo spausti nuo pat žiedo, atrodo, net arklių atsirado daugiau ir troleibusas vos ne ristele pradėjo šuoliuoti link Šiaurės miestelio. Matyt kažkas pasitaikė kelyje (paprastai sėdžiu gale ir skaitau knygą), trūlikas metėsi į dešinę ir po kokių 2 sekundžių vėl atgal į kairę, greičio nei kiek nesumažinamas. O studentas stovėjęs gale viena ranka besilaikydamas turėklo ( ar kas jis trūlike), o kita skaitydamas rytines naujienas 15min taip pat mėtėsi į šonus, tik priešinga kryptimi. Ir oi! Net 2 kartus “prisilietė” prie troleibuso kairiojo borto. Po to vargšas stovėjo už galvos susisėmęs ir piktai burnodamas.

Čia kogero vienas iš gerų (ne visiems) pavyzdžių kodėl reikia sėdėti arba tvirtai laikytis troleibuse :) )

O gal čia vyksta kokios slaptos trūliku vairuotojų lenktynės – kas greičiau pralėks pro check pointus (atskaitos taškus)? :)

Manau reiks pirkti šalmą ir sėdėti gale už stiklo :) būūū :) )

3 comments

Aš irgi kartais laikraštuką skaitinėju kur atsistojęs, jei ne sausakimšas autobusas.

Važiuoju su 50-tu, tai sėdimų vietų nebūna laisvų, o jei ir atsisėdu kartais tai tenka iš mandagumo pensininkams užleist vietą, bo jie amžinai į tuos savo sodus važiuoja :)

p.s. Salomėja sakė su 13 truliku važinėja, nesusitinkat?

by Mantas on 2008-10-10 at 10:10. #

Mantai, dažniausiai aš sėdžiu gale ir gąsdinu žmones piktu žvilgsiu, todėl Salomėja manęs bijo ;) ) juokauju žinoma :)
Na bet tikrai aš dažniausiai važiuoju gale ir visada ten būna pilna žmonių tai, ko gero nepastebiu jos :)

by Liudas on 2008-10-13 at 08:19. #

[...] prisiminiau vasaros darbą, užsisakiau ir gavau knygas iš manoknyga.lt (beje jau turiu 6lt ;) ,  trūlas – vėl,  sugalvojau kokio reikią DoTo sąrašo, ir sapnavau riterį [...]

by Liudas Sodonis - rašliavos » Metų (2oo8) galas on 2009-01-05 at 09:21. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.