Rytinis troleibusas – stumk poete

by Liudas Sodonis on June 11, 2008

Ryte su Robertu nulingavom link Šaltinėlio stotelės laukti mylimo 13 troleibuso. Stovim eglių pavėsyje, dairomes, gal netyčia koki naują troleibusą dispečeriai atsiųs. Ir eina per gatvę toks senukas su ilga ilga barzda maišu rankoje ir kita aukštai iškelta ranka. Ir kažką burba. Prieina arčiau prie žmonių ir kažką pasako rusų kalba. Po to lietuviškai “Aš poetas”. Na poetas tai poetas, bet vingiuotas ėjimas sufleruoja, jog visą naktį.. rašė :) Dar kažką pasako rimuotai, pavaikšto tarp besitraukiančiu žmonių ir dar kažką suburba. Bet mes šokam į savo 13 trūliką ir lekiam darban, palikdami poetą stotelėje.
Kitoje stotelėje įlipa keletas pagyvenusiu žmonių. Vienas seniokas kažką gan garsiai pasako šalia sėdinčiai moteriai, ji jį paraminą. Važiuojam toliau, jis atsistoja, paimą laikraščių ir pradeda siūlyti šalia sėdinčioms moterims. Neįkyriai, mandagiai, bet spėju, kad joms nebuvo malonu, nes bičas trupučiuką svirduliavo :) Važiuojam toliau, lipa žmonės, jis vienai paneliai užleidžia ir vos ne jėga pasodina į savo vietą. Dar toliau važiuojam, trūlikas jau pilnas jis kažkaip slysta tarp žmonių leisdamas jiems atsistoti į jo vietą. Įdomu :)
Atvažiuojam iki prospekto. Trūlikas vos ne vidury sankryžos sustoja. Vairuotoją kažką parėkauja. Išlipa pora jaunų sportininkų ir STUMIA trūliką! Nepastumia. Išlipa dar žmonių, vieni lėks toliau į stotelę, kiti stumia. Ir UŽSTŪMĖ, kaip kokį gaziką :)
Na dar tokių dalykų nesu matęs… gera kelionė buvo :)

Ir ką gi duos rytojus? :) )

9 comments

Linksmai gyveni :)

by Mantas on 2008-06-11 at 22:18. #

Linksmai matau :)

by Liudas on 2008-06-11 at 22:21. #

“Poetas” tai su kieta barzdike buvo :D Nors visus pralinksmino, tiesa, gal tai moteriškei, kuriai nugarą glostė nelabai smagu pasirodė :D :D

by bg on 2008-06-12 at 08:08. #

[...] Apgaulinga išvaizda. Veidas žada beisbolo bitą, o klausoma muzika – intelektualią diskusiją apie Listą ir Ravelį. Kas?.. Na, o kitą kartą ne kiekvienas yra tas, kuo prisistato. [...]

by Blogorama #442 : nežinau.lt on 2008-06-12 at 19:47. #

Kiek žmonių reikia pastumti apypilnį trūliką? Iš patirties sakau: dviejų studentų, pusamžio dėdulės ir vieno metalisto.

by Adis on 2008-06-12 at 20:13. #

Apie troleibuso stūmimą prieš kurį laiką kažkas savo bloge irgi rašė. Yra tekę man stumti troleibusą. Ir visai smagu, tikrai neeilinis įvykis :) Paskui dar kelis kartus teko matyti stumiamą :)

by Linas on 2008-06-12 at 21:33. #

bg> bet kad paskui jinai ne taip ir greitai bėgo nuo jo ;)

Adis> gal buvai tam pačiam trūlike kaip ir aš? Nes kaip ir du “stuentai” buvo, dėdė ir, metalisto nemačiau gal ir buvo :) )

Linas> žinok smagu ir būti trūlike, kurį stumia :)

by Liudas on 2008-06-12 at 21:43. #

Tai nelabai supratau. Poetą palikot svirduliuot stotelėj, kurioje įlipot, tai jis atbėgo iki kitos stotelės, irgi įlipo, paskui užleidinėjo visiems savo vietą ir galų gale dar stūmė su sportininkais trulą?

by Archatas on 2008-06-12 at 23:12. #

[...] dar šian buvo smagu važiuoti su vėlesniu. Nepastebėjau, kas vairuoja, bet kogero ta patrakus bobikė :) ) Pradėjo spausti nuo pat žiedo, atrodo, net arklių atsirado daugiau ir troleibusas vos ne [...]

by Liudas Sodonis - rašliavos » 13 trūlas on 2008-10-10 at 08:44. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.