Pristatau Jums naują naršyklę – Flock!

by Liudas Sodonis on November 3, 2006

Taigi vakar benrašydamas užtikau “naują” naršyklę ;) apie ją žinojau jau seniau, bet kažkaip netraukė jos išbandyti, nes nebuvo poreikio kažką bandyti.. etc.

Taigi jos pavadinimas flock! Štai ką rašo pati naršyklė apie save jos ją instaliavus
Welcome to Flock, the safe, spyware free web browser that makes iteasier to connect with your friends. With Flock it’s a snap to upload,comment, and discover new pics. Read all the news you care about, inone place. Blog freely. Get search results as soon as you start typingin the search box, and much more. Here are a few of the cool things youcan do with your new browser.

Tikrinam pirmą teiginį “the safe”, na rado vieną pažeidžiamumą (tokį patį kaip ir FFox’e), exploito milw0rm’e neranda – valio! Saugumu patikim :) Su spyware nesugalvojau kaip patikrint :/

Toliau – “easier to connect with your friends”, patikim iškarto, nes dar diegimo metu siūlo nurodyti savo flickr ar/ir photobucker prisijungimo duomenis.

Paveikslikių/nuotraukų nusiuntimas taip pat puikiai veikia, dialogolangas primena “Flickr uploader” langą, viskas elementaru ir paprasta:) Atrasti naujas nuotraukas labai patogu, ypač savo draugų, esančių(tik?) flickr’yje ar/ir (tik?) photobucker‘yje :)

Toliau naujienų skaitimas! Tai ko jau senai ieškojau :D bet taip ir senai ir neradau. Flock’as beveik visiškai primena bloglines, patogu, aišku ir stilinga :) (ps. eksportavimas iš bloglines ir importavimas į flock’eri sekundžių reikalas)

“Blog freely” – oh yeas baby! Dabar rašau su flock’o viena iš funkciją, kuri taip ir vadinas – Blog :)

Taip pat nebloga funkcija – šiokie tokie paieškos rezultatai vos parašius paieškos laukelyje – dešinėje, viršuje. Šeip kiek suprantu veikia tik su yahoo!, bet gal kažkaip galima padaryti ir su kitais paieškos varikliukais :)

Ir dar vienas dalykėlis, kuris manau bus naudingas, atsimenu kažkada turėjau panašų extensioną FFox’e :) Vadinas jis – snipperts, leidžia greitai išsaugoti tekstinę bei grafinę informaciją tokioje juostelėje, naršyklės apačioje, užtenka tik nutempti norma tekstą ar jo fragmentą :)

Beje, flock’as suvalgė ir mano mylimą FFox’o extenson’ą – gmail notifier, ir tai visiškai normalu, nes, anot wikipedios, flock’as yra padarytas naudojant FFox’ą kaip bazę. Beje šeip tik užmetus akį būtų galima pasakyti, kad tai yra koks FFox’o skinas :) Belieka tikėtis, kad Flock’as bent neperims daugumos klaidų iš FFox’o…

Dar šis tas, atminti valgo kaip ir FFox’as 1.5.*.*, bet tai nėra labai baisu :)

flock

Blogged with Flock

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.