OO.org pradėjo konkuruoti su MS Office. Anot pačio MS.

by Liudas Sodonis on October 15, 2010

Anot Glyn’o Moody’so.

Trumpai.

MS išleido (anti)reklaminį filmuką, kuriame pasakojamos įvairios istorijos kaip žmonės tapo laimingi kai perėjo iš OO.org į MS Office. Šiuo filmuku bandoma atbaidyti potencialius OO.org klientus ir pasirinkti MS produktą.

Nelogiška ir negarbina būtų potencialiems klientams rodyti koks blogas yra konkurentų produktas, jei jis nebūtų netoli tų pačių galimybių kurias turi pats konkurentas. (Aš galimybių visų nežinau ir nenoriu jų lygint)

Taip pat tame pačiame poste yra papasakojama istoriją, apie tai kaip MS jau buvo padarius panašią akcija lygindama MS ir Linux greičius tiek kaip failų serverio tiek kaip web serverio greičius (testas buvo atliktas 1999m.). Bet buvo daroma taip ir testuojamos tokios vietos kur tikrai Linux buvo silpnesnis ir, gal, neteisingai sukonfigūruotas (bet, anot posto autoriaus, porą tweak’ų būtų rezultatus sulyginę).

Tokiu būdų atviro kodo pasauliui buvo paspaudžiamos skaudžios vietos, į kurias greičiausia nebuvo atkreipta dėmesio ankščiau. Todėl jos buvo identifikuotos ir patobulintos, net taip, kad aplenkė patį MS, po to kai jis užmigo ant laurų, ir atviro kodo pasaulį nebelaiko rimtu konkurentu.

Na nesigavo taip trumpai kaip tikėjaus. Bet originalų straipsnį labai įdomu paskaityti.

6 comments

Nepaisant viso š***, Microsoft mane visada žavėjo vienu dalyku – savo labai agresyvia marketingo politika. Ką gi, bus dar vienas dalykas, kuo žavėtis – tiesa, kiek savaip – šaunuoliai gi, padarė puikią reklamą Open Office.

by Marijus Urbonas on 2010-10-15 at 09:57. #

Reklama, plius parodė, ką reikia tobulint ;)

by Liudas Sodonis on 2010-10-15 at 10:05. #

kartais neigiama reklama būna irgi gera reklama :D
dabar įdomu ar OO ištiesų blogas, ar ne :)

by pow on 2010-10-16 at 00:39. #

Nenaudoju dabar, o kai naudojau tai nepastebėjau skirtumų. Net porą dalykų buvo daug patogesni nei MS. Bet nėra jis blogas, jis yra kitoks :)

by Liudas Sodonis on 2010-10-16 at 11:10. #

Na nežinau OO sukeldavo nemažai problemų kompuose kuriuose naudojom jį offise.. Atsidaro sekretorė didesnį xml failą, ir OO padaro crash ;) Kol neapsikente nupirkom MS Offise..

Nesakau kad čia OO kaltė, gal kažkokie nesuderinamumai su xml ir doc del MS politikos. Bet esmė tame, kad verslo aplinkoi, visi siunčia MS produktais sukurtus dokumentus, o dažnai OO su jais turi vienokių ar kitokių problemų.

Tokia mano patirtis iš įmonės IT ūkio ;)

by vaidotas on 2010-10-18 at 17:06. #

Nesiginčiju gali būti, bet jei visi vieno standarto (ne programų) failus, manau tokių problemų nebūtų :)

by Liudas Sodonis on 2010-10-18 at 17:38. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.