mintys po LBK2007

by Liudas Sodonis on March 18, 2007

Mintys bus padrikos.

Taigi reikia ir man pabloginti apie praeitą trečiadienį įvykusią konferenciją. Bendrai paėmus man renginys patiko, patiko pamatyti blogerius kuriuos jau pažįstu trejetą – ketvertą metų iš blogų. Patiko pasižvalgyti iš 31 Europos aukšto, numatyti visą Vilnių. Patiko klausytis pranešėju, gaila nekalbėjo Petras Kudaras, manau būtų ir nemažai papasakojęs.

Kol nepamiršau – kažkas juokėsi iš užsieniečių akcento.. aš supratau ką kalbą, beveik viską (nesupratu tik tose vietose, kai žioplinėjau ;) o jei nesupratai, tai gal reiktų pasimokyti ? :P

Demmit buvo teisus, bendruomenės yra labai stiprios šiam pasauly, tik gaila, kad tautiečiai to nesupranta… nors gal tas 100 geriausių/greičiausių(?) ir dar pora šimtų, kurių nebuvo yra šiek tiek vieninga, o jei dar ir dar to vieningumo kaip nors įbulinus? būtų galima jau daug ką nuveikti! Be to čia mūsų 37% rinkėjų, esam labai neparankus runkelių partijom..

Daug minčių kilo apie savo blogą, gal imti ir pradėti rašyti teminį, kaip nemažai kas minėjo? m? bet.. tada jau geriau sukurti savo atskirą teminį blogą ir rašyti ta tema… bet tada geriau prisijungti prie kokio kito multiblogo (pvz pixel.lt).. o jei noriu ko unikalesnio, to ko LT blogosferoi dar nėra? minčių yra, gal kada ir bus :) Beje pakalbėjau su drumzlėm apie tai, ji išreiškė gerą mintį “juk įdomiau žiūrėti į žmogaus gyvenimą pro rakto skylutę, kai jis pats apie tai pasakoja”, pritariu :) beje kaip sakė pukomuko – tai lyg mano dienoraštis, be to tai ir yra tai – mano dienoraštis internete, archyvas ir pan.. bet, čia dar dalykas, kad kiti, prašalaičiai stebi Tavo dienorašti, komentuoja ir t.t. ir galiausia viską apie Tave žino… todėl reikia rašyti tik tokius dalykus kurios gali valdyti, nes kai situacija tampa nebevaldoma…

Ir galiausiai duše kilo gera mintis apie teminį blogą – mano blogas turi temą – mano gyvenimo atspindžiai!!! Tema plati, bet tema!

Beje ilgai mąsčiau apie Armino pasisakymą, kuris buvo toks.. šuo! Bet pasakė dalykų kurie verti dėmesio, pvz blogai. Rimtai jie galėjo būti ir prieš 10 metų, jie ir buvo prieš 10 metų, kaip ir ugnis buvo kai urviniai žmonės jį atrado, ugnis buvo gera, naudinga ir t.t. tik jos “pasidarymas” buvo sudėtingas, bet ugnis buvo. Taip pat ir blogai, aišku sunku buvo ten juos susimesti, bet galimybė buvo :)

Hmm jei dar ką sumąstysiu updaitinisių postą, kažką tikrai dar pamiršau…

Beje mačiau, kad nemažai žmonių sėdėjusiu apink mane užsiėmė visai ne tais dalykais kuo reikėtų, vienas darė kažkokia kvailą omnitel prezentraciją, žaidė kaip koks mažas vaikas :P Priekyje sėdėja atstovai iš alfa.lt ir kažkokius briedus darė, ypač patiko stebėt, kaip kažkoks bičiukas už savo bosą (alfa.lt redaktorių) su paintu įterpinėja tekstuką apie kažkokia naujieną apie kurią visi dabar šneką (konferencija buvo, o jūs apie kažkokiu duetus!) na va paskundžiau ;)

5 comments

Tiesą saknt ir man po konferencijos ėmė galva krebždėti nuo minčių. Grįžau pilnas idėjų ir įkvepimo. Galvoju apie video blogą, bet tam reikia velniškai didelio pasiryžimo ir geros idėjos. O kitais metais žinoma laimėti “Geriausio video blogo” prizą (neabejojiu, kad atsiras ir toks). To blog or not to blog..

Beje, Liudai, buvo labai malonu susipažinti. Pasirodei labai malonus ir įdomus žmogus.

by Slave on 2007-03-19 at 00:33. #

Man ir buvo malonu susipažinti Justai :)
Esi labai draugiškas, tikiuosi bus galimybių pabendrauti dar :)

by Liudas on 2007-03-19 at 23:58. #

Iš akcento juokiausi aš :P Manau anglų kalbą moku pakankamai gerai (jau ketvirtus metu angliškai studijuoju) bet tas lenkiškas akcentas vistiek yra killer. Nors iš tiesų gal nelabai įdėmiai jo klausiau – vis tas laptopas ant kelių kaltas ;)

by ~Karolis on 2007-03-20 at 17:38. #

Gana cia blogint apie tai as ir taip jau baigiu nagus nusigrauzt kad negalejau sudalyvaut ;)

by vaidotas on 2007-03-20 at 21:45. #

Hm.. lygtai Arnoldas kažkur minėjo, kad nuo pirmadienio bus video, pažiūrėk, turėtu būti geras :)

by Liudas on 2007-03-20 at 22:38. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.