Koncertas, vasario 16 d, Katedros aikštė

by Liudas Sodonis on February 17, 2008

Vakar buvau koncerte skirtam Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti, Katedros aikštėje. Žadėjo įspūdinga renginį. Tik nieko labai įspūdingo nemačiau. Bet gal čia tik man :)

Buvo nemažai atlikėjų dainuojančių patriotines dainas. Labiausiai įsiminė Aistė Smilgavičiūtė su choru ir ko gero A. Mamontovas dainuojantis su mikrofonu. Tikėjausi A.M. su grupe ir gitaromis ant scenos kaip klipe, bet matyt teks dar palaukti :) O Aistės pasirodymas buvo tikrai geras. Gyvas, energingas, jaunatviškas – suteikė labai daug jėgos! ( Kaip sakoma: she rocks! )

Bet “kūrinai” skambantis scenoje tuo met kai per tv rodom reklama tai – nei į tvorą nei į mietą. Suprantu, tokie tikrai tiktų kokių masinių švenčių metu ( aka per nacionalines nusigėrimo dienas ), bet ne Vasario 16 d, kai tarp kūrinių buvo nupasakojimai kai kurie istoriniai įvykai, kurios prisiminus kyla daug minčių. Pasilaikysiu jas sau ;)

Po dainos AM pasakė: Prieš 90 metų mes nugalėjome priešą išorėje, dabar atėjo laikas priešą nugalėti viduje! Nelaukime kol Lietuva duos ką nors mums, o duokime patys Lietuvai!

Rytojų ir šiandieną kuriame patys, kurkime jį gerą!

4 comments

A kur klipą pamatei? :)

by Justas on 2008-02-17 at 10:51. #

Daug kur mačiau ;)
Bet pas Tave 4 kart peržiūrėjau :)

by Liudas on 2008-02-17 at 22:02. #

girdėjau jo žodžius. gera, kad yra tokių žmonių, kaip jis =)

by DoRI on 2008-02-18 at 19:53. #

[...] atkūrimo 90 metų jubiliejaus (tikra senutė !!!) renginiuose dalyvavome arba matėme TV ekranuose arba apie juos skaitėme internete. Tačiau, kaip vasario 16 dienos [...]

by elt.lt » Blog Archive » Apžvalga. Šiandien aš skaičiau… #46 on 2008-02-19 at 17:41. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.