Koncertas::Apocalyptica

by Liudas Sodonis on October 14, 2007

Taigi šiek tiek laiko nubyrėjo ir jau galima viską prisiminus aprašyti.

Koncertas kaip ir žadėta prasidėjo 20:00, net keista, kad niekas nevėlavo, aš su drauge, jau vietą buvo užsiėmę nuo 19:20, šone gerai matomoje vietoje prie sienelės :) Pradžioje grojo apšildančioji grupė – Stam1na, treš metalo grupė iš Suomijos. Nemeluosiu, jų pasirodymas man buvo juokingas. Pradėjo braukyti stygas ir sukti ilgus plaukus ratu. Dviems sukti sekėsi labai gerai, o va trečiajam, kažkaip sunkiai, ne taip plaukai sukos, ar galva sunki buvo, sunku pasakyti. Jie “dainavo” suomiškai, 60% laiko tarp dainų kalbėjo Suomiškai. Turint galvoje, kad kai “dainuojama” treš metalo gabaluose ir taip jau sunku suprasti žodžius jei nesi patyręs ir dar tai, kad visą tai skambėjo Suomiškai galima padaryti aiškia išvadą, kad beveik niekas jų nesuprato :D Man visą tai skambėjo, kaip pas kokius Maorius prieškarė ritualinė daina :)

Pagrojus 30min jie baigė ir buvo paskelbta 30min pertrauka, kuri nebuvo labai jau geras dalykas…

Ir pagaliau lauktoji akimirka į scena įžengė Apocalyptica! Pradėjo griežti, vienas po kito… uhhhhhhh… net sunku žodžiais apsakyti, kaip visą tai nepakartojamai skambėjo!!! Suolai ant kurių pradžioje sėdėjo atlikėjai buvo dideli kaukolės-violončelės formos, buvo išpjautos akys ir nosis, iš galo švietė prožektoriai, tad akys ir nosis atrodė švytinti. Vėliau Perttu Kivilaakso ir Eicca Toppinen beveik visą laiką judėjo, buvo įdomu matyti kaip galima groti tokiu instrumentu ir taip judėti po sceną ;)

Pagrojus maždaug valandą visi pakilo, nusilenkė ir išėjo. Salė pradėjo ploti, ūžti. Būgnininkas išsinešė porą būgnų. Jau galvojau viskas. Bet ne, jie grįžo! Sugrojo “Nothing else matters” ir dar porą kūrinių, ir dar kas atrodė labai įspūdingai: kažkokių būdų uždegė violončelę iš vidaus (ir ja dar grojo), vėlgi šveitė kaukolė :) Atrodė fantastiškai! Poto vėl nusilenkė ir vėl išėjo. Na visi plojo, ūžė, ir jau manė, kad dabar jau viskas, bet jie klydo. Jie grįžo, vėl! Ir dar sugrojo porą kūrinių. Tada atsisveikino ir išėjo, dabar jau tikrai ;)

Nutilus garsui dar koki 10min negalėjau atsitokėti, buvo iš tikrųjų gera :)

Tada laukė dalis “Lįsk, braukis ir gal gausi savo rūbus”. Žmonių buvo belekiek, o rūbinių tik keltas.. Visi kaip kokie zombiai tiesė rankas tikėdamiesi gauti savo grobį aišku ir gavo, čia buvo tik laiko klausimas.

Ir visi koncertas buvo liux :)

Tik gaila, jog, kaip sakė bilietai.lt atstovė “Fotoaparatus įsinešti draudžiama”, Dovilė fotoaparato nepasiemė, o būtų daug gerų kadrų padarius…

Foto iš delfi.lt

file14662155_k_c_0122.jpg

file14662095_k_c_0266.jpg

One comment

šaunios foto!

s.

by sinokoi on 2008-05-10 at 20:31. #

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.