Apie naujienas ir kitus dalykus

by Liudas Sodonis on August 4, 2011

Jau savaite kaip rašau naujam portalui pavadinimu fwd.lt, kurį laikau startupu, ir šiaip naujų vėju ant LT svieto. Kiek teko susidurti, kol kas žmonės supranta apie tai ką rašo. Gal todėl, kad yra blogeriai? Anyway linkiu sėkmės ir kad rašytojams neišbluktu akstinas rašyti.
Priminsiu, kad kol kas jokios algos negaunam, investuojam savo laiką ir tikimės, kad jis kažkurio laiku atsipirks. Ir manau atsipirks, jei nesufailinsim žinoma.
Tik negalvokite, kad apleidau savo blogą dėl to, kad rašau kitur. Apleidau dėl kitų priežasčių, kurios po truputi blėsta. Geras ženklas.
Iš pradžių blogą buvo lengva rašyti, tuomet atrodė viskas įdomu ir svarbu. Po truputi tas blėso. Nes norėjosi kurti gerą ir unikalų turinį, o tai daryti darėsi sunkiau. Dažniausiai dėl laiko trūkumo ir nuovargio ir nuo X. (X – kiekvienam šis ingredientas vis kitoks)

Bet dabar atrodo pradėjau atrasti krypti, kuri mane visada domino, bet atrodė nelabai perspektyvi rašant lietuviškai, o dabar parašius fwd.lt atrodo, kad gal visai ir perspektyvi. Yra nemažai naujienų, kurių į fwd.lt nelabai verta dėti, nes auditorija nelabai supras apie ką aš čia. O kas suprastų, tikiuos, kad ras mane čia.

Apie ką bus ateities tema, manau, nesunku atspėti, kas mane skaito ten ir šiaip pažįsta asmeniškai.

Planų yra ir kitokių. Planai yra gerai jie rodo judėjimo krypti, kad ir kaip ji dažnai keičias, bet tai reiškia, kad judi žmogus, o ne stovi vietoj.  Non progredi est regredi.

Pradėti reikia šiandien, nes rytoj gali būti per vėlu.

Leave your comment

Required.

Required. Not published.

If you have one.